Рієлторська компанія “Золоті Ворота” – провідник у світі нерухомості. Компанія пропонує спектр послуг, пов’язаних із купівлею, продажем та орендою нерухомості, допомагаючи зробити правильний вибір. Відгуки про Золоті Ворота доводять професійний підхід до кожного замовлення.

Рієлтори володіють знанням ринку та готові визначити доступні оптимальні варіанти нерухомості для сім’ї і для бізнесу. База об’єктів, що постійно оновлюється, юридичний супровід і гарантія безпеки фінансових операцій. Компанія надає обслуговування, враховуючи потреби та побажання кожного клієнта. Відгуки про Золоті Ворота доводять професійний підхід до кожного замовлення.

2 Replies to “Рієлторська компанія “Золоті Ворота””

  • Леонід says:

    Це відгук про співпрацю з рієлторською компанією. Купляли з жінкою квартиру у місті Києві. Нашим рієлтором була Світлана, відповідально віднеслась до наших побажань. Рієлтор підібрала нам декілька варіантів згідно наших вимог. Після перегляду всіх квартир, зупинились на одній. Сам процес купівлі зайняв близько декількох годин, багато часу зайняли перемовини і всі домовленості з продавцем, так як прямого контакту власника у нас не було, спілкувались ми тільки через рієлтора. Юристи Золотих Воріт допомогли зробити нашу угоду безпечною. Співпрацею залишились задоволені, тому рекомендую дану рієлторську компанію.

  • Оксана says:

    Ціни на сайті не відповідають реальності. Залишила заявку на квартиру по одній ціні, як виявилось потім ціна набагато вище ніж вказана на сайті. Це вводить в оману покупців. Не рекомендую Золоті ворота для співпраці, негативний відгук.

Залишити відповідь