Парк розваг “Galaxy” в Lavina Mall
4.0/5

Парк розваг “Galaxy” в Lavina Mall

Парк розваг “Galaxy” в ТРЦ Lavina Mall – це місце відпочинку та розваг для всієї сім’ї та друзів. Галаксі парк один із найбільших у Європі, площею 20 тис. м кв., який розпочав свою роботу у грудні 2016 року і став одним з гарних місць для відпочинку киян та гостей столиці. Парк розваг має різноманітні атракціони та розважальні зони, створені для того, щоб задовольнити різні смаки та вікові категорії, такі як каруселі та гойдалки для дітей, так і екстремальні гірки для дорослих, які шукають адреналін. Парк “Galaxy” має різноманітні зони для відпочинку, де відвідувачі можуть скуштувати смачну їжу. Галаксі парк створює комфортну атмосферу, де кожен може знайти щось цікаве для себе і залишити свої відгуки про парк розваг “Galaxy”.

2 Replies to “Парк розваг “Galaxy” в Lavina Mall”

  • Ангеліна says:

    Галаксі це зручне місце для святкування дня народження дитини. Діють знижки на відвідування для іменинників. На популярні атракціони завжди є невелика черга, але в цілому рухається швидко. Поруч є кафе, в яких можна перекусити. Дитина залишилась задоволена святкуванням, тому залишаю свій відгук.

  • Максим says:

    Ділюсь своїм відгуком про Галаксі. Моя сім’я була задоволена поїздкою. Я катався на американських гірках і на гойдалці, а дітям сподобалась дитяча кімната і карусель. Ціни на атракціони доступні. Наша родина отримала позитивні враження від парку розваг.

Залишити відповідь