Ігроленд в ТРЦ Sky Mall
5.0/5

Ігроленд в ТРЦ Sky Mall

T&Cs Apply

New customers only

Cras in nisi id turpis cursus vulputate. Aliquam at sapien non tellus congue efficitur. Nam scelerisque quam quis link turpis pellentesque, in placerat.

*Integer porttitor malesuada ante, nec aliquet dui pellentesque sit amet. Fusce non pretium lacus.

Ігроленд в ТРЦ Sky Mall – це дитячий розважальний центр, розташований в торговому центрі в місті Києві. Популярне місце для сімейного відпочинку та розваг, де діти та дорослі можуть знайти багато захопливих ігор та розважальних активностей. Ігроленд пропонує різноманітні атракціони та ігрові зони для дітей різного віку. Дорослі і діти можуть випробувати гірки, трампліни, лазертаг, лазерний лабіринт, міні гольф, боулінг, каруселі та багато інших розважальних ігор, і залишитись з гарними враженнями та відгуками про Ігроленд від отриманих емоцій. “Igroland” організовує дитячі свята, вечірки та спеціальні заходи для дітей, для батьків та осіб, що супроводжують є зони відпочинку, де вони можуть відпочивати, спостерігаючи за дітьми.

One Reply to “Ігроленд в ТРЦ Sky Mall”

  • Валентина says:

    Мій візит до Ігроленду у Скай Молл залишив гарні враження від розважального центру, тому залишаю свій відгук. Це чудове місце для сімейного відпочинку і проведення часу разом. Дітям сподобався аерохокей і лазерний лабіринт. Є окремі зони для святкування дня народження за участі аніматорів. Ціни доступні.

Залишити відповідь