Клінінгова компанія “Світанок” пропонує надання послуг з прибирання приміщень у місті Києві. Позитивні відгуки про Світанок створені завдяки гарантії якості і гнучкій ціновій політиці. 

Компанія Світанок пропонує клінінг офісів, комерційних приміщень, приватних будинків, а також післябудівельне прибирання. Компанія має команду фахівців, які надають послуги з використанням миючого обладнання та побутову хімію для прибирання, безпечну для дітей і тварин, і не викликають алергію. Клінінгова компанія також пропонує послуги з хімчистки меблів, килимів і гардин. Основна мета клінінгу це підтримання чистоти і затишку в приміщеннях. Позитивні відгуки про Світанок створені завдяки гарантії якості і гнучкій ціновій політиці.

One Reply to “Клінінгова компанія “Світанок””

  • Кароліна says:

    Замовляли клінінг квартири після ремонту від компанії Світанок, вирішила залишити відгук. Приїхали 3 жінки з миючими засобами і пилососом, вимили квартиру приблизно за 6 годин. З мінусів не вдалось повністю відмити штукатурку з швів плитки, після висихання підлога так і залишилась з білими плямами і залишились розводи від миючого засобу на деяких вікнах. Ванна і кухня блистіли після прибирання. Результатом клінінгу залишилась задоволена.

Залишити відповідь