Клінінгова компанія MasterHouse – це багатопрофільная організація, яка надає широкий перелік послуг приватним особам і бізнесу

Клінінгова компанія MasterHouse – це багатопрофільная організація, яка має 2 представництва в Києві та надає з 2012 року широкий перелік послуг приватним особам і бізнесу. Тут можна замовити прибирання після ремонту, миття вікон, хімчистку меблів, прання, прибирання ресторанів і готелів, дезінфекцію та виведення шкідників, а також чоловіка «на годину», який полагодить сантехніку, електрику. 

Відгуки на клінінгову компанію masterhouse.com.ua

На сайті є чіткий прас, в якому вказані ціни на всі послуги. Користувач має можливість розрахувати вартість самостійно, онлайн, за допомогою спеціального калькулятора на сайті. 

Асортимент послух «МастерХаус»:

 • прибирання після ремонту;
 • щоденне прибирання;
 • прасування;
 • хімчистка;
 • миття вікон, вітрин;
 • дезінфекція;
 • «чоловік на годину»;
 • прання;
 • прибирання територій;
 • вивіз сміття. 

Для прибирання використовується професійне обладнання, миючі засоби. Ціна послуг залежить від складності робіт, площі приміщення, віддаленості від Києва та інших факторів. Послуги надаються не тільки в Києві, але і в межах області.

6 Replies to “MasterHouse – клінінгова компанія”

 • Олексій says:

  Працівники компанії швидко помили вітрини нашого магазину. Ми задоволені. Замовляємо послуги «МастерХаус» вже не перший раз. Ціну послуг підрахують і скажуть ще до того, як виїхати на об’єкт та не піднімають її. Все максимально прозоро і якісно, я ще надають документи (нам вони необхідні).

 • Богдан says:

  Замовляли в компанії «МастерХаус» вивіз сміття після ремонту. Все дуже сподобалось, приїхали оперативно, працювали дійсно професійно, без зайвих балачок. Виконали роботу швидко. Може ціни дещо завищені, але якщо вивозити сміття самостійно, замовляти транспорт та вантажників, то вийшло б ще дорожче, тим паче, що вони працюють повільно, а оплату беруть погодинно.

 • Юля says:

  Я в захваті, нереально крута компанія, яка просто підкорила моє сердечко.
  Мені порекомендувала знайома, я весь час скаржилась на те що – все ламається, поремонтувати нема кому, не вистачає чоловічих рук, а сама я не здатна на це. Вислухавши це в котрий раз вона поділилася знахідкою про чоловіка на годину. Дівчатка, це пожежа, візьміть на увагу.
  -Компанія надає документи (це твоя безпека).
  -Є прайс, перед тим як замовити послугу, є можливість підрахувати в скільки тобі це вийде, з допомогою калькулятора (який знаходиться на їхньому сайті) це дуже зручно.
  -Можливість відремонтувати зразу декілька різних, не сумісних між собою несправностей (не треба викликати декількох майстрів).
  -Все зроблено ідеально, з гарантією на довгий час праці.
  -Чоловіки ввічливі, виховані, товариські, та деякі навіть мають непоганий гумор, який покращить ваш настрій.
  Мінусів поки не виявила, та буду надіятись що не розчаруюсь.Всім рекомендую. Дякую.

 • Алина says:

  Хочу написати свій відгук, про дану співпрацю з дуже крутими майстрами своєї справи.
  Відкриваючи заклад, зіткнулась з проблемою довести все до ладу, після ремонту було дуже багато сміття, бруд скрізь, вікна чорні-чорні, як ніч, як завжди це буває після капітального ремонту, нажаль.
  Я розуміла що сама я не впораюсь, почала пошуки помічників, і випадково, повідомленням натрапляю на їхню рекламу, перейшовши на їхній сайт, я дуже зраділа, та була в невеликому шоці, найшла скарб.Все в одній компанії, не потрібно звʼязуватись з кількома фірмами. Домовлятись. Підлаштовуватись під кожного. Я це так не люблю. А тут прям 10 в 1.
  Зв’язавшись з ними, зустрівшись, оцінивши ситуацію, і все обговоривши, ми почали наш нелегкий шлях (як на мій погляд здавалось).
  Працівники виявились справжніми чарівниками, ми впорались за декілька днів, не втрачали жодної хвилинки.
  Та що я хочу сказати, в них золоті ручки, такого прибирання я не очікувала, все було настільки ідеально, що мені аж шкода було пересуватись по приміщенню, щоб не зіпсувати такий результат, те що навіть я думала не можливо вже відтерти, виправити, вони змогли, справились з усіма дорученнями, та мій заклад запустився набагато швидше, чим я очікувала.
  Буду звертатись тільки до вас, ви найкращі.

 • Alex says:

  Достаточно неплохой сервис “MasterHouse”.

  Заказывала услугу – уборка после ремонта. Организовали работу на удивление,быстро.
  Но чуть не расчищали времени, и получилась небольшая задержка с задачей объекта. Пришлось чуть сдвинуть дальнейшие работы.
  К замечаниям относились спокойно, лояльно, и выполняли все поручения.
  -Смогли отмыть пострадавшие поверхности, до первичного состояния.
  -Вымыли окна,панораму с внешней и внутренней стороны.
  -Отодрали строительный материал, который по случайности оказался не по назначению использований.
  -Цену не преувеличили, как обговаривалось так и получилось.
  Ребята обученные, каждый знающий свой процесс работы.
  Комфортно было сотрудничать.

 • Амина says:

  С “Мастер Хаос” сотрудничаем на постоянной основе, каждые выходные проводят:
  -Генеральную уборку.
  -Стирку, глажку вещей.
  -Дезинфекция комнат.
  -Вывоз мусора с территории.
  Достаточно большой имеем дом, возникают трудности с его поддержанием.
  Организатором был муж. Дабы дать мне больше времени уделять себе, и семье.
  Был конфликт-насчитали плату за услугу, которой не пользовались. Разобрались.
  А так могу сказать-ребята профессионалы, работу свою выполняют хорошо, приезжают вовремя, имеют при себе весь нужный инвентарь. Работу не растягивают как некоторые, делают всё быстро, а главное качественно. Мы с мужем останемся довольны.

Залишити відповідь