Льодова арена — облаштована площа з гладким, твердим льодовим покриттям. Вона служить місцем для ковзання та інших зимових розваг. Відгуки про Льодову арену говорять що це гарне місце для активного відпочинку. 

Площа охоплює льодове поле, місця для глядачів, зони для тренувань та інші області, що обслуговують спортивні та рекреаційні потреби. Льодова арена у Києві це ідеальне місце для активного відпочинку та розваг з родиною та друзями. Тут можна насолоджуватись фігурним катанням, а також можна покататися на ковзанах чи роликах на новому ролледромі. 

Льодова арена пропонує організацію дня народження дітей та дорослих. Професійні тренери з фігурного катання проводять навчання як для новачків, так і для охочих вдосконалити свої навички. 

2 Replies to “Льодова арена у місті Києві”

  • Людмила says:

    Були в будній день ввечері, людей небагато. Зручні зони для зберігання речей. Можна було замовити інструктора. Гарна підсвітка і якість льоду. Дякую за хороший настрій, залишаю свій позитивний відгук.

  • Валерія says:

    Вперше з донькою сходили на ковзанку на Льодову арену в Києві. Ціни на білети доступні, але на вихідних дорожче, ніж в будній. Ковзани були не нові, мали не свіжий запах. При проханні замінити ковзани, персонал з незадоволеним лицем замінив, але вони були не краще, ніж попередні. Для дітей можна було взяти пінгвіна, як допомогу при катанні. Лід був рівний, їздити було легко. На ковзанці було багато людей, не сильно комфортно, але в цілому мій відгук про ковзанку Льодова арена задовільний.

Залишити відповідь