Страхова компанія “Екта” – це установа, яка спеціалізується на наданні різних страхових послуг. Екта пропонує широкий спектр полісів для захисту клієнтів від різних ризиків і нещасних випадків. Відгуки Екта вказують на її рівень професіоналізму.
Компанія працює в різних галузях страхування, таких як автострахування, медичне страхування, туристичне страхування, страхування житла та нерухомості та інше. Екта визначається своєю відповідальністю перед клієнтами, готовністю розуміти їхні потреби та надавати рішення. Компанія аналізує ризики та пропонує страхові продукти, які можуть допомогти зменшити фінансові втрати в умовах непередбачуваних ситуацій. Відгуки про страхову компанію Екта вказують на її рівень професіоналізму.

2 Replies to “Страхова компанія “Екта””

  • Іван says:

    Відгук від співпраці: Дякую за якісну і швидку консультацію і допомогу. Рекомендую страхову Екта.

  • Анастасія says:

    Не рекомендую і негативний відгук.
    Мій чоловік замовляв туристичну страховку при виїзді нашої родини за кордон. Коли нам потрібна була страховка через хворобу, консультант підібрав нам клініки, які були поблизу нас і співпрацювали з страховою. Значний мінус цієї страхової це відсутність чергового менеджера, з яким можна поспілкуватись вночі.
    Через те, що ми приїхали в лікарню пізно ввечері, на жаль, страхова не могла надати нам ніякої інформації через відсутність на роботі в нічний час. Страхові випадки можуть траплятись в будь-який час доби, як по мені це великий мінус. Після прийому лікаря, ми були змушені оплачувати рахунок самостійно. Зранку страхова сказала, що поверне нам кошти, коли ми повернемось додому і надішлемо їй всі чеки і висновок лікаря. Розгляд нашої заявки триває вже місяць, коштів ще не повернули.

Залишити відповідь