Картинг-центр Ingul Kart
5.0/5

Картинг-центр Ingul Kart

Картинг-центр Ingul Kart – це заклад, який надає можливості для перегонів на картингах. Центр має спеціально побудовану картинг-трасу, де кожен охочий може позмагатися. В Інгул Карт можна орендувати картинги для індивідуальних перегонів або взяти участь у змаганнях та турнірах. Пріоритетом є безпека, тому кожному учаснику видається захисне спорядження, шолом, комбінезон та рукавиці. Картинг – це захоплюючий вид розваг та спорту, який підходить для людей різного віку та рівня навичок, який дозволяє відчути адреналін та швидкість, а також конкурувати з іншими на трасі. Перегони на картингах можуть бути гарним варіантом для родинних вихідних або спільних заходів з друзями, про що кажуть відгуки про Інгул Картинг.

3 Replies to “Картинг-центр Ingul Kart”

  • Анастасія says:

    Забронювали з друзями картинг Інгул для перегонів на 30 хв. Довелось трохи почекати, щоб звільнився наш трек. Захисне спорядження було не нове, але чисте. Гарно провели час в компанії друзів, всі залишились з гарними враженнями.

  • Дмитро says:

    Відвідав картинг Інгул після відгуків друзів. Машинки дуже потужні, траса нова і екстремальна, але з недоліків вона слизька. Зручне бронювання на комфортний час, краще бронювати за 2 тижні, так як було зайнято.

  • Сергій says:

    Сьогодні вперше побував на картингу. Дружина подарувала сертифікат на день народження. Персонал провів інструктаж і видав захисне спорядження. Від перегонів отримав багато емоцій і адреналіну. Залишаю хороший відгук про картинг-центр Інгул Карт, дякую.

Залишити відповідь