Охоронна компанія “Асгар” – це провайдер послуг забезпечення безпеки та охорони. Асгар пропонує ефективні рішення для захисту майна, об’єктів та осіб. Компанія охоплює всі сфери безпеки, а саме надає послуги з фізичної охорони, відеоспостереження, електронного доступу, а також консультує з питань загальної безпеки та ризик-менеджменту. 

Охоронці та фахівці компанії відзначаються своєю підготовкою та етикою роботи, тому здатні взаємодіяти з клієнтами та оперативно реагувати на будь-які ситуації. Охоронна компанія використовує системи відеоспостереження, біометричний доступ, системи сигналізації та інше. Позитивні відгуки про охоронну компанію Асгар свідчать про безпеку і спокій клієнтів.

2 Replies to “Охоронна компанія “Асгар””

  • Олексій says:

    Хочу висловити подяку працівникам компанії Асгар за оперативність. Питання охорони було вирішено швидко і якісно.

  • Артем says:

    Моя взаємодія з охоронною компанією “Асгар” залишила бажати кращого. Перше, що вразило це неадекватна комунікація. При спробах звернутися із вирішенням питань, відповіді були неоднозначними та незрозумілими. Технічне обладнання, яке вони використовують, також виявилося менш надійним, ніж обіцяли. Є постійні збої та відмови, що створює значні труднощі в забезпеченні надійного захисту, про який обіцяли в самому початку.
    Охоронці також не виявляли високий рівень професіоналізму, зокрема, були випадки неадекватної реакції на інциденти. Тому негативний відгук про співпрацю з Асгар.

Залишити відповідь