Мувінгова компанія Мураха пропонує весь спектр послуг, пов’язаних з переїздом, включаючи пакування, розпакування, завантаження та розвантаження вантажу, монтаж та демонтаж меблів, транспортування, інвентар та багато іншого. Залиш відгук про “Мураху” для покращення сервісу.
Працівники Мурахи володіють досвідом у галузі переїздів та забезпечують обслуговування. Індивідуальний підхід полягає в тому, що при замовленні, менеджер оцінює кількість та габарити речей і підбирає авто відповідно до обсягу робіт та потреб замовника. Технічне оснащення Мурахи включає в себе автопарк, який складається з транспортних засобів, обладнаних всім необхідним для забезпечення перевезення речей. Мураха має гарні відгуки та прозорі ціни, без прихованих витрат.

2 Replies to “Мувінгова компанія Мураха”

  • Ольга says:

    Вантажники швидко і акуратно перевезли всі наші речі з одного офісу в інший, тому залишаю свій позитивний відгук і рекомендую Мураху для перевезень.

  • Дмитро says:

    Замовляли переїзд з квартири у будинок в мувінговій компанії Мураха і ось мій відгук. Вантажники приїхали на потрібний час, але при замовленні я залишав заявку на 4-х людей, а приїхало тільки 2-є, тому час переїзду затягнувся, що викликало певні незручності. В усьому іншому розбір меблів, пакування і перевезення все було чітко і професійно. При перевезенні речі залишились цілими, без пошкоджень. Машина чиста. Ціни на послуги адекватні. Рекомендую мувінгову компанію для переїздів.

Залишити відповідь